اگر مي خواهيد خوشبخت باشيد , زندگي را به يك هدف گره بزنيد نه به آدمها و اشيا

چرا ما به مشاور تبلیغاتی نیازمندیم؟

امروزه بدلیل گسترش فناوری های مختلف، گسترش زندگی شهرنشینی و به وجود آمدن محصولات و خدمات متنوع درشهرها ، باعث ایجاد فضای رقابتی دربین ارائه دهندگان محصولات وخدمات شده است و با توجه به اینکه مردم در دریافت سرویس و خدمات در این فضا ابتدا به سراغ معروفترین ها و در دسترس پذیرترین ها میروند پس یا باید به مکانی رفت که جلوی دسترس مردم است که پر تردد بوده و مراجعین زیادی وجود دارد و محصول و خدمات را ارائه داد که یافتن همچین مکانی دارای مشکلات مربوط به خود است.ازجمله هزینه فراهم کردن ملک بسیاربالاست.در ثانی هر صنفی در همچین مکانی نمیتوان برپاکند.

ثالثا ممکن است شرایط و فضای املاک موجود با شرایط فعالیت شما یکی نباشد فرضا فضا کوچک باشد.

گزینه بعدی محبوبیت و معروفیت است در صورتیکه هرواحد صنفی یا تجاری معروف صرفا بهترین ارائه دهنده محصول یا خدمات نیست.پس اگرشما محصولات یا خدمات خوبی دارید و مکان خوب و شهرت آنچنانی ندارید درصورتیکه اقدام خاصی برای بهبود وضعیت برند خود نکنید محکوم به فنا میباشید.

درهرحالتی حتی اگر درمکان پرتردد باشید بازهم معروف ها بیشتر از شما در معرض دید می باشند.پس برنامه ریزی تبلیغاتی منسجم حتی برای یک واحد صنفی کوچک ولو اینکه یک تابلوساده یا کارت ویزیت معمولی باشد امری ضروری و اجتناب ناپذیراست هرکاری برای آنکه صحیح اجرا شود باید آنرا به متخصص سپرد. و اینجا ضرورت مشاور تبلیغاتی امری بدیهی بنظر می رسد. اجرای کمپین های تبلیغاتی نیازبه مشاوره تبلیغاتی دارد دربعضی صنف ها یک واحد مجزا مستقلا در همین زمینه فعالیت میکند که این واحد معمولا بایک یا چند شرکت تبلیغاتی دارای تعامل میباشند و چون بازار در جریان است وهمه در حالت ابداع ونوآوری خدمات جدید و محصولات جدید هستند راکدی شما بشدت شما را به عقب می اندازد. حتی اگر در یک مکان پر تردد با یک برند معروف و جا افتاده باشید اگر دائم برند خود را پشتیبانی و حفظ نکنید بعد ازمدتی از رقابت حذف خواهید شد و این مدت زمان بستگی به قدرت برند شما دارد که هرچه برند ضعیف تر باشد بعد مدتی ازمیان خواهید رفت.

پشتیبانی و حفظ برند و مدیریت برندینگ امری بسیار مهم می باشد و این مهم با همکاری یک مشاور تبلیغاتی انجام میشود.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مقالات مشابه:
دپارتمان های تیم مشاورین جهان آرا

Push 2 Check