اگر مي خواهيد خوشبخت باشيد , زندگي را به يك هدف گره بزنيد نه به آدمها و اشيا

بهینه سازی یا همان سئو (SEO) چیست

معنای لغوی SEO که مخفف ((Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. SEO یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و جذاب هستند و همچنین اطمینان یافتن از اینکه سایت شما به نحو شایسته ای جایگاه خود را در موتور جستجو خواهد یافت. در اینصورت سایت شما به طرز صحیحی با موتورهای جستجو گر اینترنت تعامل دارد. بسیاری از سایتها با وجود ظاهر زیبا و طراحی شدن با بالاترین تکنیکهای طراحی وب ، بازهم موقعیت های بسیار بدی در جستجو دارند و این بدلیل دانش کم و محدود برخی طراحان سایت ، با روش کار جستجوگر host. اهمیت این موضوع ، از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم ، از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند.

ما وب سایت شما را به گونه ای طراحی و برنامه نویسی می کنیم که در موتورهای جستجوگر، رتبه های بهتری داشته باشید، ترافیک بیشتری را جذب نمایید و به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در صفحات بالاتری قرار بگیرید و با بهینه سازی وب سایت و به دنبال آن افزایش بازدید و ارتقای رتبه در گوگل، وب سایت بیشتر در معرض دید کاربران و افرادی که به دنبال جستجوی محصول یا سرویس دهی شما می باشند قرار بگیرد.

به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه ای بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی میکند.

بروز رسانی مداوم ، ضریب امنیت بالا ، لیست شدن (Indexing)کامل در موتورهای جستجو ، سازگاری با تمامی بانک ها جهت پرداخت آنلاین ، انعطاف در امکانات و ظاهر فروشگاه ، شخصی سازی فروشگاه برای کلیه اصناف ، گزارشات دقیق و کاربردی روند فروش و سایر امکانات ، وب سایت را به بستری مناسب برای یک فعالیت بلند مدت تجاری و خدماتی تبدیل نموده است.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
دپارتمان های تیم مشاورین جهان آرا

Push 2 Check