اگر مي خواهيد خوشبخت باشيد , زندگي را به يك هدف گره بزنيد نه به آدمها و اشيا

منظور از طراحی سایت

طراحی سایت، به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. متن، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی، توسط طراحی سایت برای تولید صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند. طراحان سایت ها برای ساخت صفحاتی که بتوانند توسط مرورگرها خوانده شوند، از زبان های نشانه ای که اکثرا برای ایجاد ساختار از HTML و برای نمایش از CSS هستند، استفاده می کنند.

طراحی سایت میتواند مانند یک کاتالوگ پیشرفته باشد با طراحی سایت شما میتوانید محصولات را به آسانی در معرض دید مخاطبان قرار دهید و به سادگی تغییرات را در طراحی سایت اعمال کنید تا مشتریان شما از بروز رسانی محصولات شما مطلع شوند و نظراتشان را در مورد شما بیان کنند

در واقع با طراحی سایت میتوان اطلاعات یک مجموعه را ذخیره و طبقه بندی کرد ، سطح دسترسی های محدودی را به گروهی خاص داد تا از اطلاعات مورد نیازشان استفاده کنند ، برای افراد خارج از سازمان نیز سطح دسترسی مخصوصی تعریف کرد که اطلاعاتی مشخص و طبقه بندی شده و محدود شده در حد نیاز کاربر به آنها ارائه شود.

یک طراحی حرفه ای، متن مناسب با نوشتار خوب، اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب، باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما می شود. به مردم می فهماند که شما دارای دانش و بروز هستید. اگر شما در طراحی یک سایت با کیفیت و دارای اطلاعات مفید ، هزینه کنید، مردم حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

چنانچه طراحی سایت بصورت بهینه انجام شده باشد، وب سایت دارای مشتری های هدف خواهد بود. منظور از مشتری هدف، مشتری است که کالا، محصول یا خدمات وب سایت شما را طالب است.

نظرات کاربران
مصعب-1393/05/13-11:58
طراحی سایت

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
دپارتمان های تیم مشاورین جهان آرا

Push 2 Check